Sponsorlarımız

FİKRET YÜKSEL FOUNDATION

Fikret Yüksel Vakfı 1998’de Fikret Yüksel tarafından kurulmuştur. Fikret Yüksel Vakfı’nın temel odağı Türk öğrencilerinin FIRST Robotics Competition’a katılmalarını sağlayarak aldıkları eğitimi geliştirmek.

FIRST Robotics Competition FIRST Vakfı tarafından her sene lise öğrencileri için düzenlenen Uluslararası bir robotik yarışmasıdır. Takımlar, her yıl bir tema çerçevesinde belirli görevlerin üstesinden gelebilen robotları, verilen 6 haftalık sürede yapmaya çalışırlar. Kartal Atalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve mentorları’nın bulunduğu #6402 Göktürkler takımı Ülkemizde 19-21 Kasım 2016 tarihlerinde ikincisini düzenlediğimiz, #2016 Turkish Robotics Off Season'a katılmıştır.

Takımların turnuva dışında gösterdikleri faaliyetler ve topluma kazandırdıkları değerleri incelenerek verilen hibeyi kazanan takımın Amerika turnuvası için gerekli olan kayıt ücreti 6000$’ı “3M” firması ödemiştir. Bu bağlamda #6402 Göktürkler Takımı, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde New York’da düzenlenecek olan New York City turnuvasına katılacak ve Ülkemizi Amerika’da temsil edecektir.

Web Adresi: http://www.fikretyukselfoundation.org


KARTAL BELEDİYESİ

Göktürkler Robot Takımımıza vermiş olduğu maddi manevi destekleri ile Amerika daki yarışmaya katılma fırsatı veren öncelikle belediye başkanımız Op. Dr. Altınok Öz ve emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi minnetlerimizi sunuyoruz.

Web Adresi: http://www.kartal.bel.tr

 

 


CERSAN ASANSÖR

1994’te İstanbul’da asansör bakımı, onarımı ve montajı için kurulmuştur.

Firmamız bugün yurt içinde ve dışında insan, sedye, yük ve servis hizmetlerinde kullanılan elektrikli ve hidrolik asansörler ile yürüyen merdivenler, bina içi-dışı konstrüksiyon, kuyu oluşumu gerektiren ekstrem projeler üzerinde uzmanlaşmış olup müşterilerin konvansiyel ve yenilikçi taleplerini TSE-CE ve ISO kalite standartlarına uygun olarak yerine getirebilecek yeterliliklere sahiptir. Emlak Konut, TOKİ, Kiptaş projelerinde yer alan firmamızın müşterileri arasında vakıf, eğitim, öğretim kurumları, holdingler ve bağlı inşaat şirketleri, oteller, otomotiv şirketleri bulunmaktadır.

Web Adresi: http://cersanasansor.com


3M TÜRKİYE

3M olarak biz, daha çok kişiye daha fazla enerji taşınabilmesi için güç hatlarının ağırlığını azaltıyoruz. Üreticilerin daha az tüketerek daha çok şey başarmalarına yardımcı oluyoruz. Doğru kişilerin doğru bilgilere ulaşabilmesi için sağlık hizmeti verilerinin otomasyonunu yapıyoruz. 3M olarak, bir yandan dünyanın dört bir yanında yeniliklere ilham verip ilerlemenin ateşini tutuşturuyoruz, bir yandan da çevreyi koruyarak, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getiriyor ve ekonomik ilerlemelere destek sağlıyor; gerçek anlamda global sürdürülebilir gelişmeye katkıda bulunuyoruz. Bilimsel çalışmalarımızı ve yeniliklerimizi dünyanın her tarafında, herkesin hayatında gerçek bir etki yaratmak için kullanıyoruz.

Bilime ve hayata değer veren 3M firmasına Göktürkler #6402 takımına verdikleri destekten dolayı çok teşekkürü borç biliriz.

Web Adresi: http://www.3m.com.tr


Önder Asansör 

Kurulduğu günden bu güne,güven ve kalite standartlarına bağlı kalarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak Türk ekonomisindeki yerini almıştır.Üretimini yaptığı her üründe titiz ve özenli çalışmayı ilke edinmiş olan Önder Asansör; küçük veya büyük ayrımı yapmaksızın içinde bulunduğu her projenin söz verilen tarihte teslimi ve satış sonrası destek garantisi konularında da aynı titizliği göstermektedir.

Verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Web Adresi: http://www.onderasansor.com.tr


SANLAB

Yüksek teknoloji Meslekî Eğitim Simülatörleri üretmektedir. Verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Web Adresi:  http://www.sanlab.net


Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Park

1990 yılında Darıca –Bayramoğlu bölgesinde ilk Türk Özel Hayvanat Bahçesinin kurulmasına başlanılmıştır. Başlangıçta Kuş Cenneti ismi altında bütün dünyada mevcut en önemli kuş       türlerinin edinilmesine başlanılmıştır. 1993 yılında park halkın hizmetine açılmıştır.
Takımımızı ve Göktürkler robotumuzu çok güzel bir şekilde bahçelerinde ağırlayıp robotumuza Lemurları ve Ayıları besleme fırsatı veren tüm Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi çalışanlarına  içtenlikle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Web Adresi: http://www.farukyalcinzoo.com


Yavuzlar Aluminyum

1990 yılında elektrostatik toz boyama ile alüminyum sektörüne giren firmamız, 1996 yılında Beylikdüzü'nde 800 tonluk Extrüzyon presi devreye alarak profil imalatına başlamıştır.

Web adresi: http://www.yavuzlaraluminyum.com.tr